Naše služby

Zabýváme se solárními systémy, kompletní správou budov a zařízení, opravami fasád i vnitřních prostor, dále provádíme zateplení, výměnu oken, sádrokartonářské práce, rekonstrukce koupelen a vodoinstalace, dlažby, chodníky, zámečnické práce, demontáže výrobních linek, demontáže a likvidace výrobních zařízení.

Solární ohřev vody Solarbox

V současné době je kladen důraz na úsporu energie. Ceny energií neustále rostou, tak proč nevyužít alternativních zdrojů, které se nám sami nabízejí. Jedním z těchto zdrojů je solární energie. Nabízíme Vám řešení – nejlevnější ohřev vody solární systém Solarbox. Tyto solární systémy zajistí úsporu financí a na výstavbu tohoto systému jsou poskytovány dotace.

Výkopové práce

Práce minibagrem

Opravy výtluků silnic

Rekonstrukce domů a bytů

Fasády, zateplení, výměna oken

Další činností, kterou provádíme je kompletní správa budov. Do této kategorie naší činnosti patří opravy fasád, provedení zateplení domu, výměna oken.

Sádrokarton, rekonstrukce koupelny

Provádíme i úpravy interiérů jako jsou sádrokartonářské práce a jiné úpravy vnitřních prostor domů a bytů, kompletní rekonstrukce koupelen.

Vodoinstalace

K rekonstrukcím koupelen a nejen k nim patří i vodoinstalace. Provádíme vodoinstalaci a to buď samostatně bez dalších prací, nebo v průběhu prací a rekonstrukcí na Vašem objektu.

Dlažby, chodníky a oplocení

Aby oprava fasády nebo nové zateplení domu bylo kompletní, je třeba věnovat pozornost i plochám kolem domu. Za tímto účelem provádíme oplocení kolem domů a objektů. Oplocení může být provedeno z betonových bloků, nebo okrasné betonové oplocení. Dále Vám nabízíme betonové produkty jako jsou sloupky, lavičky, květináče a další.

Dlažby a chodníky dokreslují příjemný vzhled okolí Vašeho domu či objektu. Nabízíme Vám různá provedení dlažeb a chodníků. Více >>

Zámečnické práce a demontáže výrobních zařízení

Provádíme zámečnické práce a demontáže. Tento obor práce využijí firmy a společnosti, které potřebují odstranit některé z nefunkčních či zastaralých zařízení z výroby. Naší prací je demontáž výrobní linky či demontáž výrobního zařízení od A do Z.

Další informace o našich aktivitách, fotogalerie naší práce a reference najdete v příslušných sekcích. Pro objednání dílů pro systém Solarbox navštivte prosím náš e-shop.